Інститут енергоаудиту та обліку енергоносіїв

Опис та комплектація програмного забезпечення

  1. Головна
  2. Програмне забезпечення “САПР “Расход-РУ”
  3. Опис та комплектація програмного забезпечення

У зв’язку з введеням в дію в Україні з 1 квітня 2010 р. наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики № 486 від 30 грудня 2009 р. національних стандартів ДСТУ ГОСТ 8.586.1,2,3,4,5:2009 (ИСО 5167-1,2,3,4:2003) «Вимірювання витрати та кількості рідини і газу із застосуванням стандартних звужувальних пристроїв», що нормують вимірювання витрати середовища методом змінного перепаду тиску, в Інституті енергоаудиту та обліку енергоносіїв розроблена система автоматизованого розрахунку та проектування витратомірів змінного перепаду тиску «САПР «Расход-РУ» версія 3.0.

У зв’язку з введенням в дію нових стандартів внесено відповідні зміни та суттєві доповнення в Систему автоматизованого розрахунку та проектування витратомірів змінного перепаду тиску «САПР «Расход−РУ» версія 3.0, яка реалізує ці стандарти та здійснює перевірку на відповідність до цих стандартів наявних систем обліку рідин і газів, а також проектує нові такі системи обліку в автоматичному режимі.

Комп’ютерна програма «САПР «Расход-РУ» версія 3.0 атестована Укрметртестстандартом Держспоживстандарту України .

Для власників компютерної програми “САПР “Расход-РУ” версія 1.0 та 2.0 при придбанні “САПР “Расход-РУ” версія 3.0 діє система знижок!

Інститут енергоаудиту та обліку енергоносіїв володіє необхідними ліцензіями для продажу та експорту САПР «Расход-РУ» версія 3.0.

САПР «Расход-РУ»

Вартість програми, терміни поставки, оновлення, навчання.

Енергетичний аудит

Вартість, терміни, приклади робіт, візит аудитора.

Проектування

Завдання на проектування, вартість, терміни, експертиза, візит інженера.

Послуги

Основні напрямки діяльності Інституту енергоаудиту та обліку енергоносіїв

Меню