Інститут енергоаудиту та обліку енергоносіїв

Енергоаудит житлових та громадських будівель

  1. Головна
  2. Енергетичний аудит
  3. Енергоаудит житлових та громадських будівель

Енергоаудит житлових будівель

В рамках енергоаудиту будинків компанія ПрАТ «Інститут енергоаудиту та обліку енергоносіїв» надає послуги з проведення енергоаудиту житлових багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору.

Ми проводимо енергоаудит як для вже експлуатуючих будівель, так і для будівель, що здаються в експлуатацію після ремонту та реконструкції, або для новобудов.

Найбільш актуальним питанням для власників житлових приміщень є утеплення будівель та створення кліматичного комфорту в будинку.

Фахівці нашої компанії за підсумками енергоаудиту будинку, надають своїм клієнтам наступну інформацію.

Причини витоку тепла і способи їх усунення.

Внутрішнє і зовнішнє обстеження будівлі, що проводиться в рамках енергоаудиту житлового будинку, дозволяє виявити причини існуючого кліматичного дискомфорту (холод, сирість, наявність протягів, ін.) Сучасна технічна база, наявна в нашому розпорядженні, дозволяє зробити точні виміри основних фізичних характеристик приміщень (температура повітря, вологість, швидкість повітряних потоків, тощо) На основі отриманих в рамках енергоаудиту житлового будинку відомостей, проводиться відповідний аналіз, за підсумками якого складаються рекомендації по утепленню будівлі, визначається необхідність утеплення зсередини будівлі, а також утеплення фасадів будівлі.

Варіанти вирішення проблем, пов’язаних з функціонуванням комунікацій.

Енергоаудит житлового будинку включає в себе обстеження комунікацій будівлі. Це дозволяє визначити причини витоку, а також нераціонального витрачання теплової та електричної енергії. На основі отриманих даних визначаються оптимальні варіанти вирішення проблем, виявлених під час енергоаудиту будівлі.

Вибір альтернативної системи опалення.

Використовуючи дані енергоаудиту житлового будинку, ми можемо підібрати кілька варіантів альтернативних систем опалення будинку з урахуванням особливостей самої будівлі та місцевості, в якій воно розташовано. Крім основних характеристик, за кожним варіантом можуть бути прораховані витрати на експлуатацію даної системи.

Вибір систем вентиляції і кондиціювання.

Залежно від особливостей житлового будинку ми можемо запропонувати кілька різних інженерних рішень систем вентиляції та кондиціювання будівлі. Енергоаудит житлового будинку дозволяє визначити доцільність використання того чи іншого проекту в конкретному будинку чи приміщенні.

Енергоаудит громадських будівель

У перелік громадських будівель входять:

  • торгово-розважальні центри;
  • офісні центри;
  • спортивні комплекси;
  • культурні комплекси;
  • навчальні установи;
  • медичні установи;
  • державні установи тощо.

Всі вони зазвичай характеризуються великою площею і підвищеними вимогами до внутрішнього клімату приміщення.

При проведенні енергоаудиту будівлі громадського призначення основна увага приділяється огороджувальним конструкціям та інженерним системам.

При проведенні енергоаудиту будівлі нашою компанією використовується сучасне обладнання та прилади. За допомогою технічного парку (приладів і датчиків), що є в нашому розпорядженні, в рамках енергоаудиту будівлі визначаються не тільки характеристики окремих приміщень (температура повітря, вологість, швидкість потоків повітря, освітлення тощо), але і дані про роботу комунікацій (водо- і газопроводів, електромережі, вентиляційних каналів тощо.)

За підсумками енергоаудиту будівлі проводяться аналіз і відповідні розрахунки, за результатами яких визначаються реальні теплові навантаження громадської будівлі та енергетичні баланси.

На основі даних, отриманих в рамках енергоаудиту будівлі, визначаються можливі варіанти модернізації існуючих систем опалення та вентиляції повітря.

Найбільш перспективний з технічної та економічної точок зору варіант визначається за співвідношенням параметрів: ціна, якість, вартість експлуатації системи.

САПР «Расход-РУ»

Вартість програми, терміни поставки, оновлення, навчання.

Енергетичний аудит

Вартість, терміни, приклади робіт, візит аудитора.

Проектування

Завдання на проектування, вартість, терміни, експертиза, візит інженера.

Послуги

Основні напрямки діяльності Інституту енергоаудиту та обліку енергоносіїв

Меню