Інститут енергоаудиту та обліку енергоносіїв

Енергетичний аудит промислових підприємств

  1. Головна
  2. Енергетичний аудит
  3. Енергетичний аудит промислових підприємств

Енергоаудит підприємства включає:

  • Збір вихідних даних. Для отримання об’єктивної інформації при проведенні енергоаудиту здійснюється комплекс вимірювань і обстежень з використанням сучасного високоточного обладнання.
  • Аналіз фінансової та технічної інформації.
  • Складання балансів споживання та розподілу енергії.
  • Виявлення нераціональних втрат.
  • Розробка енергозберігаючих заходів. З переліку можливих заходів з енергозбереження виділяються першочергові – найбільш ефективні, маловитратні та швидкоокупні заходи.
  • Видача рекомендацій і визначення ефекту від їх впровадження.
  • За підсумками проведення енергоаудиту складається технічний звіт.

Енергоаудит будівель промислового призначення може здійснюватися в рамках заходів з енергетичного обстеження всього підприємства в цілому або як самостійна експертиза.

Енергоаудит промислового підприємства є одним з ефективних інструментів економії ресурсів. Зокрема, енергоаудит будівель цехів, складів та інших приміщень, які характеризуються великою площею і висотністю, дозволяє визначити порядок заходів щодо зниження споживання електроенергії та теплової енергії.

Сучасне обладнання, яке використовується фахівцями компанії, дозволяє точно визначити місця найбільшого витоку тепла, на які необхідно звернути увагу в першу чергу. Таким чином, витрати знижуються до можливого мінімуму. Також ми рекомендуємо виконувати енергоаудит будівель промислового призначення в процесі вибору опалювального, вентиляційного та іншого кліматичного устаткування. Параметри, отримані в результаті енергоаудиту будівлі, будуть використовуватися не тільки на попередніх етапах, але і під час розробки проекту відповідної системи.

Результати енергоаудиту будівель і енергоаудиту теплопостачання дозволяють визначити оптимальне «ядро» інженерного рішення – теплогенеруюче обладнання, а також враховуються при прийнятті конструкторських рішень. При цьому до уваги беруться не тільки вартість і якість відповідних пристроїв, а й витрати з їх експлуатації.

САПР «Расход-РУ»

Вартість програми, терміни поставки, оновлення, навчання.

Енергетичний аудит

Вартість, терміни, приклади робіт, візит аудитора.

Проектування

Завдання на проектування, вартість, терміни, експертиза, візит інженера.

Послуги

Основні напрямки діяльності Інституту енергоаудиту та обліку енергоносіїв

Меню