САПР РАСХОД-РУ

— програма, яка застосовуєтся для розрахунку та проектування витратомірів змінного перепаду тиску зі стандартними звужувальними пристроями відповідно до комплексу міждержавних стандартів.

Комп’ютерна програма «САПР «РАСХОД-РУ» версія 3.0 атестована ДП «Укрметртестстандарт».

САПР РАСХОД-РУ
Енергоаудит

Вид діяльності, спрямований на зменшення споживання енергетичних ресурсів та як наслідок, економію коштів, суб’єктами господарювання за рахунок підвищення ефективності їх використання

Енергоаудит

Програми навчально-практичних семінарів

Постійно діючі семінари-практикуми

З метою підвищення кваліфікації працівників, робота яких пов’язана з обліком та вимірюванням витрати та кількості рідин і газів, Інститут проводить тижневі семінари-практикуми відповідно до розроблених програм:

 1. Нормативне і технічне забезпечення обліку природного газу та можливості підвищення точності його обліку. Особливості ефективного застосування системи автоматизованого розрахунку та проектування витратомірів змінного перепаду тиску «САПР Расход-РУ» Програма занять ...
 2. «Нормативне і технічне забезпечення обліку природного газу та зменшення його дисбалансів в газотранспортних та газорозподільних системах» Програма занять ...
 3. «Стан і перспективи підвищення точності обліку природного газу» Програма занять ...
 4. Комерційний облік теплоносіїв 
 5. «Стан і перспективи підвищення точності обліку природного газу. Особливості застосування системи автоматизованого розрахунку та проектування витратомірів змінного перепаду тиску САПР Расход-РУ 3.0» Програма занять ...

Заявки на участь приймаються від організацій та фізичних осіб. На замовлення організацій семінари-практикуми можуть проводитись за спеціально розробленими програмами.

До послуг учасників просторі аудиторії, оргтехніка, методичні матеріали, спеціальна література. На практичних заняттях використовується сучасна вимірювальна та комп’ютерна техніка, відбувається обмін думками за темою навчання, узагальнюється вітчизняний та закордонний досвід.

Після завершення семінару учасникам видається відповідний сертифікат.

Надання послуг з організації та проведення семінару-практикуму здійснюється на підставі договору. Після закінчення семінару замовнику надається Акт здавання-приймання послуг та податкова накладна.

При формуванні замовником окремої групи (від 12 осіб) надаються знижки вартості, може бути розглянута можливість проведення семінару за адресою, вказаною замовником.

Для участі в семінарі необхідно надіслати заявку та оформлений договір.

Участь у семінарі закордонних учасників здійснюється за зовнішньоекономічним договором. 
При участі в семінарі учасників із країн СНД, робоча мова семінару – російська.

Aдреса:

 • вул. Героїв УПА,73, корп.4
 • м. Львів, 79015
 • тел./факс: +38 067 467 82 80
 • тел./факс: +38 050 370 75 15
 • e-mail: info@ieoe.com.ua

Наші реквізити

 • ЄДРПОУ 33533189
 • Р/р 26007494074600
 • у ПАТ "УкрСиббанк" МФО 351005

Є платником податку на прибуток на загальних підставах ІПН 335331813059, номер свідоцтва 200048722

www.ieoe.com.ua