— програма, яка застосовуєтся для розрахунку та проектування витратомірів змінного перепаду тиску зі стандартними звужувальними пристроями відповідно до комплексу міждержавних стандартів.
Комп’ютерна програма «САПР «РАСХОД-РУ» версія 3.0 атестована ДП «Укрметртестстандарт».
За консультацією фахівця звертайтеся по телефону:
За консультацією фахівця звертайтеся по телефону:
За консультацією фахівця звертайтеся по телефону:
За консультацією фахівця звертайтеся по телефону:
Вид діяльності, спрямований на зменшення споживання енергетичних ресурсів та як наслідок, економію коштів, суб’єктами господарювання за рахунок підвищення ефективності їх використання
За консультацією фахівця звертайтеся по телефону:
Ефективність впровадження енергозберігаючих технологій та економія енергоносіїв можлива лише за умови точного обліку енергоносіїв.
Одним із стратегічно важливих енергоносіїв є природний газ, облік якого ведеться в переважній більшості витратомірами змінного перепаду тиску, тому питання підвищення точності саме цих витратомірів заслуговують на першочерговий детальний розгляд.
Враховуючи досвід аудиту багатьох систем обліку природного газу на базі витратоміра змінного перепаду тиску, наші фахівці виконують аудит в два етапи.
Перший етап – огляд системи обліку, ознайомлення із технічною документацією на цю систему, співставлення даних технічної документації та дійсних технічних характеристик системи і її складових. Встановлення дійсних технічних (метрологічних) характеристик складових системи обліку може бути здійснене в результаті повірки засобів вимірювання з допомогою взірцевого обладнання. На базі метрологічних характеристик складових системи обліку визначають похибку цілої системи, тобто невизначеність результату вимірювання як витрати, так і кількості (об’єму) природного газу. На цьому етапі можливе виявлення невідповідностей, які вимагають корекції технічної документації, заміни окремих елементів, або й реконструкції системи. Рекомендації, сформовані при виконанні першого етапу, дозволяють усунути «грубі» недоліки системи, привести її у відповідність до вимог нормативних документів.
Другий етап – аналіз можливості підвищення точності обліку в тих технологічних умовах, в яких працює система, що повністю відповідає вимогам діючих нормативних документів та технічній документації. Результати другого етапу аудиту показують ефективність застосування того чи іншого способу підвищення точності в умовах роботи конкретної системи та дозволяють прийняти рішення про впровадження пропонованих способів.
Наступним заходом для підвищення точності вимірювання витрати газу методом змінного перепаду тиску є застосування алгоритму переключення діапазонів вимірювання перепаду тиску в обчислювачах витрати та кількості газу. Застосування цього алгоритму можливе у системах обліку, побудованих на основі обчислювачів витрати та сучасних високоякісних давачів перепаду тиску. Застосування алгоритму дозволяє розширити діапазон вимірювання витрати до 10:1 і при цьому забезпечити у вказаному діапазоні похибку вимірювання витрати в межах 1 … 2 %. Перевагою даного способу розширення діапазону вимірювання витрати відносно інших способів є те, що вказані метрологічні характеристики забезпечуються у системах обліку на основі одного давача перепаду тиску.
Вузол технологічного обліку енергоносіїв– це комплект приладів і пристроїв, який забезпечує облік енергоносіїв, а також контроль і реєстрацію його параметрів.
Установка приладів обліку дасть Вам можливість отримати суттєвий економічний ефект і достовірний облік енергоносіїв, щоб, зокрема, не допустити їх перевитрату в осінньо-весняний період і підвищити якість газо(тепло)постачання.
ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ВАРТОСТІ ТА МОЖЛИВОСТІ МОНТАЖУ ВУЗЛА ОБЛІКУ, НЕОБХІДНІ ПІДГОТОВЧІ РОБОТИ:
Нашим Інститутом розроблене унікальне програмне рішення для автоматичного розрахунку та проектування вузлів обліку газу та інших середовищ САПР “Расход-РУ”. Програма сертифікована і повністю відповідає українському законодавству, застосовується для проектування вузлів обліку газу в ДП "Укрметртестстандарт", а також в багатьох інших державних та комерційних підприємствах 11-ти країн світу.
Склад проектної документації вузла обліку:
Грамотний проект технологічного вузла обліку має визначальне значення. Він стане в нагоді у разі виникнення будь-яких технічних питань з боку організації, що постачає газ/тепло, а також при щорічних повторних допусках. Саме на стадії проектування вже визначається, які прилади будуть встановлені, де саме будуть змонтовані прилади, якою буде вартість монтажу вузла обліку енергоносіїв на об’єкті.
Ми готові розробити для вас технічне рішення на монтаж вузла обліку газу/тепла. Ми враховуємо не тільки вимоги регулюючих нормативних документів, а й побажання замовника, а також погодимо результати з тепло(газо)постачальною організацією.
ПрАТ ІЕОЕ проводить підбір, розрахунок і поставку обладнання, як вітчизняного, так і закордонного виробництва згідно замовлень та проектно-кошторисної документації Замовників.
Обладнання, що поставляється забезпечується гарантійним та післягарантійним сервісним обслуговуванням.
Інститут здійснює монтажні та пуско-налагоджувальні роботи вузлів обліку енергоносіїв та, при необхідності, виконує ремонтні роботи.
Завдання обслуговування — це підтримка функціонування систем обліку енергоспоживання в належному стані, а також подовження терміну використання обладнання.
Основні заходи
Пусконалагоджувальні роботи є ключовим етапом введення змонтованого обладнання у безпечну експлуатацію. Вони включають в себе перевірку, налаштування і випробовування обладнання з метою забезпечення усіх параметрів і режимів, заданих проектом. Ці роботи є експертною оцінкою виконаних монтажних робіт.
У пусконалагоджувальні роботи входить детальний інструктаж осіб, відповідальних за експлуатацію змонтованого обладнання.
Пусконалагоджувальні роботи, проведені нашими спеціалістами можуть виявити можливі порушення при проведенні монтажних робіт та недоліки у роботі обладнання до початку його експлуатації, тим самим забезпечити його ефективну та гарантовану роботу в подальшому.
ПрАТ ІЕОЕ проводить установку, наладку і ремонт Вузлів Обліку енергоносіїв.
Компанія здійснює повний спектр заходів по проведенню повірки тепло(газо)лічильників різних типів, які включають в себе: розбирання, технічне обслуговування та, у разі потреби, ремонт, повірку, монтаж, введення в експлуатацію.
Контрольно–повірочний пункт оснащений засобами вимірювання та калібраторами. Кваліфіковані фахівці виконають повний комплекс робіт з повірки, калібрування і регулювання приладів за короткий проміжок часу та з високою якістю.
(нормативні документи затверджені відповідними організаціями)
Зміна № 1 до Р50-071-98. Затверджено наказом Мінекономрозвитку України № 1111 від 16 вересня 2014.
Є платником податку на прибуток на загальних підставах ІПН 335331813059, номер свідоцтва 200048722